Plenky chalupářky

Rodinné vesnické stavení prošlo rozsáhlou přestavbou, během které z původní chalupy zbyly jen obvodové zdi a sklep. Na těchto kamenných základech vyrostla nádherná holochalupa. Tedy ideální místo pro pobyt a hrátky zvídavého halekajícího batolete. Zvuk se nese. Ozvěna mu dodává ten správný rozměr. Sousedi šílí.

Na chalupu jsme vyvezli téměř celý náš plenkový arzenál. Některé plenky čekala mokrá práce, jiné pózování před objektivem zrcadlovky.

Kalhotkové pleny na šňůře
Kalhotkovky na šňůře

Kalhotovky mají momentálně padla. Přebaluji do klasických čtvercových plen a vkládacích plen (zejména mých oblíbených Prefoldů, Twofoldů a Nudlí) a svrchních PUL kalhotek.

Praní na chalupě vydá na samostatný článek, ne-li víc. Každopádně jsem díky „drsným“ podmínkám pochopila ostražitost našich maminek a babiček při pronesení věty: „Budu přebalovat do látkových plen.“  Rozumím jim, obdivuju je a děkuju jim, že to pro nás dělaly. Zároveň jim vzkazuji, že moderní látkové pleny v kombinaci s automatickou pračkou, případně i sušičkou, jsou zcela o něčem jiném.

Svrchňáčky na šňůře
Svrchňáčky na šňůře

Napsat komentář