Ohlédnutí za For Babies 2013: Bamboolik

Branami For Babies jsme proběhli hned, jak se otevřely. A dobře jsme udělali. Bamboolikův stánek byl ve snesitelném obležení maminek. Bamboolikův tým sršel energií. Zvládla jsem se vetřít ke stojanům plným látkových plenek a jiných kousků a pořídit několik fotografií.

Též jsem si na chvilku ukradla jen pro sebe paní Radku Martínkovou, jednu ze zakladatelek Bamboolika. Dozvěděla jsem se zajímavé novinky a plány do budoucnosti, snad brzké. Seznámili jsme se s mooooc hodnou testerkou Markétkou a František dostal frajerské bambusové tričko. Děkujeme.

A jak vnímal veletrh Bamboolik, co ho potěšilo?

Bamboolik:

„Veletrh nás potěšil hlavně velkým zájmem zákazníků. Ten je pro nás nejdůležitější. A náš stánek se prakticky po celou dobu nalézal ve stavu trvalého obležení. Na tomto místě bych se chtěla omluvit těm, kteří odešli, aniž by se na ně dostalo: měli jsme oproti loňsku dvojnásobnou plochu, místy jsme obsluhovaly i čtyři najednou … a i tak to nestačilo. Tento zájem nás opravdu moc těší. A moc rádi se budeme těm, kteří odešli s nepořízenou, věnovat individuálně i po veletrhu: přes mail, telefon nebo prostřednictvím některé z našich látkových poradkyň. Rozšiřuje se i síť obchodů, ve kterých nás zákazníci najdou napříč republikou.

Takovou třešinkou na dortu pak pro nás bylo rozhodnutí odborné poroty, která naše tréninkové kalhotky ocenila Grand Prix veletrhu.“

Napsat komentář