Lucie Hromadová: Šijící účetní

Maminka, která si to umí spočítat. Maminka, která chce pro své děti to nejlepší. Maminka, která má ráda svoji profesi. Maminka, která se nakazila látkováním. Maminka, která má jasno.

Ráda vám představuji paní Lucii Hromadovou, šijící účetní.

Jakou profesi jste vykonávala před narozením dítěte? Plánujete návrat k původní profesi?

Pracovala jsem jako účetní, ze začátku samozřejmě jako pomocná účetní. Tato profese mě nadchla, tak jsem se rozhodla, že si založím živnostenský list. I teď při mateřské se této profesi stále věnuju.

Loocie-H Kalhotková jednovelikostní na patentky
Loocie-H Kalhotková jednovelikostní na patentky

Jak jste se dostala ke tvorbě potřeb pro látkování? Co Vás přivedlo k prodeji Vašich výrobků veřejnosti?

K látkovým plenám jsem se dostala s narozením druhé dcery. První dcera měla docela dost problém s opruzeninami, tak jsem řekla, že za zkoušku nic nedám. 🙂 Brzy jsem ale přišla na to, že látkové pleny jsou vysoce nakažlivé. Vyzkoušela jsem některé komerčně prodávané značky, bohužel cenově dostupné pro mě byly jen „tuctové“ kousky. Řekla jsem si tedy, že si nějaké vyzkouším ušít sama. Začalo to malou objednávkou materiálu a rozjela se má velká vášeň – šití. Dcerce jsem našila spoustu plen a svrchních kalhotek z designových látek. Plenky vzbudily obdiv, a tak jsem postupně začala šít i na prodej. Při šití na prodej používám pouze materiály, které jsou certifikované pro děti do tří let. Sice se tím trochu zúžil okruh designových látek, ale já s klidným svědomím můžu maminkám své plenky doporučit jako nezávadné. Velmi mě těší, že jsou maminky s mými plenami spokojené, že se vrací pro nové kousky.

Který svůj výrobek máte nejraději?

Loocie-H Tréninkové kalhotky
Loocie-H Tréninkové kalhotky

Všechny své výrobky mám ráda. Jsem pyšná, že střihy na pleny jsou mým „dítkem“, že jsem je dokázala vyladit tak, aby seděly nejen mým dětem, ale i ostatním miminkům i starším dětem. Přesto, kdybych měla vyzdvihnout jednu věc, tak jsou to bezesporu tréninkové kalhotky. U maminek se setkaly s velkou spokojeností. To je pro mě obrovské uspokojení, protože od základu jsou realizované pouze z mých nápadů.

Kde můžeme Vaše výrobky zakoupit?

Loocie-H Kalhotková jednovelikostní na patentky
Loocie-H Kalhotková jednovelikostní na patentky

Jaké máte plány do budoucna?

Šití mě baví, jsem ráda, že jsem užitečná, i když jsem doma s dětmi. Určitě plánuju dál šít dětské pleny na prodej, ale žádné velké ambice nemám, bohužel. Dnes je na trhu velké množství značek, ze kterých si mohou maminky vybrat. Proto si myslím, že by se mé úsilí věnované propagaci mé značky nesetkalo s očekávaným výsledkem. Po rodičovské dovolené bych se ráda vrátila ke své profesi učetní a dál šila pro radost nejen mou, ale i ostatních.

 

 

 

Napsat komentář