Zuzana Pipalová: „Jsem nadšená z vlňáčků!“

Když je někdo zručný a má dobrý vkus, je to radost. A když se o své dovednosti rozhodne podělit s okolím, je radost ještě větší. Doposud jste se neodhodlali k použití vlňáčků? Pak vězte, že přebalování do vlňáčků je naprosto přirozená věc!

Zuzana Pipalová
Zuzana Pipalová

Pročtěte si rozhovor s paní Zuzanou Pipalovou alias Edmé a uvidíte sami:

Jakou profesi jste vykonávala před narozením dítěte? Plánujete návrat k původní profesi?

Pracovala jsem jsem jako technoložka a inspektorka kvality v oblasti potravinářství. Přestože je to práce zajímavá, návrat k této profesi mne příliš neláká.

Jak jste se dostala ke tvorbě potřeb pro látkování? Co Vás přivedlo k prodeji Vašich výrobků veřejnosti?

Když jsem čekala své první dítě, byla jsem rozhodnutá používat látkové pleny. V průběhu těhotenství jsem čerpala všemožné informace a nakupovala spousty různých plen, abych vyzkoušela, která bude ta nej. Když jsem však začala pleny používat v praxi, ukázalo se, že mi vyhovuje na jedné pleně něco, ale zároveň má jinou vlastnost horší než jiná plena…

Edmé Kalhotkovky
Edmé Kalhotkovky

Protože jsem objevila stránky úžasného obchodu Šijem dětem, nemohlo to dopadnout jinak, než že jsem se pustila, i přes nulové zkušenosti se šitím, do výroby vlastních plen. Výsledek mě nadchnul natolik, že všechny kupované pleny skončily ve skříni a dcera odlátkovala celé plenkové období v plenečkách z domácí dílny.

Jelikož mně i dceři nejvíce vyhovovalo použití vlňáčků s kalhotkovou plenou nebo později pouze s vkládačkou, pustila jsem se také do šití svrchních vlněných kalhotek. Tenkrát měly ještě pár much, ale s příchodem druhého dítěte a overlocku do rodiny jsem se pustila do jejich vylepšování. Už tenkrát jsem měla obchůdek na Fleru, kde jsem vystavovala šperky, tak mě napadlo vystavit i vlňáčky. A ony se prodaly…

Edmé Origo vlňáčky natahovací
Edmé Origo vlňáčky natahovací

Který svůj výrobek máte nejraději?

Na tuto otázku asi nedokážu jednoznačně odpovědět. Z pohledu uživatele jsem stále nadšená z kalhotkových plen a především z jednovelikostních a dlouhých natahovacích vlňáčků. Z pohledu tvůrce mám nejraději dětské oblečení, protože nemám ráda umělé nebo nekvalitní materiály a levné oblečky neforemných střihů, které se běžně prodávají. Zbožňuji přírodní látky a když z nich mohu svým dětem (a nejen jim) ušít padnoucí, a navíc originální kousek oblečení, tak mám opravdu radost.

Kde můžeme Vaše výrobky zakoupit?

Edmé Vlňáčky jednovelikostní
Edmé Vlňáčky jednovelikostní

Kompletní nabídku mých výrobků najdete

Vlňáčky dále nabízím také na stránkách obchodů

Jaké máte plány do budoucna?

Plánů do budoucna mám mnoho, a nejen v této oblasti. Rozhodně bych ale chtěla postupně svůj sortiment rozšiřovat a nabízet tak možnost oblékat své děti do oblečení ze zdravých, atestovaných a kvalitních materiálů, šetrných k přírodě i dalším rodičům.

Napsat komentář