Kateřina Borunská: „U Ellasů ručíme za každý steh.“

Společnost Mamaja se na poli látkových plen pohybuje již několikátým rokem. Záběr Mamaji je velmi široký

Kateřina Borunská
Kateřina Borunská

Jsem hrdá, že vám mohu představit majitelku Mamaji, paní Kateřinu Borunskou.

Jakou profesi jste vykonávala před narozením dítěte?

Vystudovala jsem veterinu a před mateřskou jsem se pohybovala v tomto oboru.

Přebalujete/přebalovala jste své děti do látkových plen?

K látkovým plenám jsem se dostala díky svému prvnímu synovi. Měl problémy s jednorázovkami, a tak jsem hledala alternativu. Tehdy byly na českém trhu jen čtvercovky a Popolini. Nevyhovovaly nám ani jedny. Pátrala jsem po jiných a v zahraničí objevila látkovky Pop-in a Ella’s house. Vyzkoušela je, doporučila kamarádkám a zjistila, že o ně má zájem čím dál tím víc českých žen. Zkusila jsem to s e-shopem a postupně se dostala ke kamenné prodejně i velkoobchodu s těmito plenkami. Když končila anglická firma, která vyráběla Ella’s house pleny, koupila jsem jejich patenty a začali jsme je šít v Opavě. Takže přibyla ještě vlastní dílna.

Co Vás přimělo k otevření vlastního e-shopu?

Když jsem se někde pochlubila popinkami, přicházelo za mnou čím dál tím víc žen, které je chtěly vyzkoušet taky. To postupně přerostlo v e-shop. Manžel i celá rodina mě hodně podporovali. Dokonce i kluci pomáhali. Když se narodil druhý syn, sem tam něco přihodil některé mamince do balíčku, jak se batolil mezi krabicemi, které původně odcházely od nás z obýváku. Všechno jsem se učila za pochodu metodou pokus omyl. Naštěstí to většinou vyšlo.

Mamaja nám hezky roste. A snad svou práci děláme dobře, když na různých serverech, kde zákazníci hodnotí e-shopy, míváme až 99 % spokojených zákazníků. Jistě k tomu přispívá i náš FB a on-line chat, kde zodpovídáme otázky maminek, které potřebují poradit.

V čem se odlišuje Váš e-shop od ostatních e-shopů s látkovými plenami?

Mamaja je oficiální distributor Pop-in pro Českou republiku a Ella’s house plenky sami šijeme. S námi jsou zákazníci přímo u zdroje. U Ellasů ručíme za každý steh. Původní patenty jsme inovovali, přicházíme s novými výrobky, vymýšlíme, co by se maminkám mohlo ještě hodit.

Loni jsme uvedli na trh

 • nové svrchní kalhotky,
 • nové plenky,
 • tašky na pleny nebo
 • nepromokavé kapsy na plavky.

Letos jsme přidali látkovky pro maminky – menstruační vložky, které jsou vhodné i pro lehkou inkontinenci.

Co se týče dalších výhod

 • objednávky vyřizujeme téměř všechny do druhého dne,
 • od 850 Kč neúčtujeme poštovné,
 • máme bonus program pro stálé zákazníky,
 • nabízíme průběžně různé slevy a akce,
 • pořádáme přednášky o látkových plenkách, kde s nimi maminky učíme přebalovat,
 • pořádáme kurzy vázání šátků,
 • s maminkami se potkáváme i na veletrzích,
 • nabízíme také jiné věci než látkové plenky. Můžeme dítko vybavit se vším všudy.

U nás se přebaluje, nosí a obléká. Do našeho portfolia patří ergonomické nosítko Manduca nebo šátek Caboo, speciální funkční oblečení Merino wool pro děti i dospělé, ekologické nočníky a nádobí Beco a mnoho dalšího. Podívejte se na Mamaja.cz.

Čím obohatíte nabídku e-shopu v budoucnu?

Nabídku rozšiřujeme neustále. Ať už jde o naše výrobky, které samy navrhujeme a vymýšlíme, nebo zajímavé výrobky, které objevíme v zahraničí. Chystáme například vlastní povlečení z bio bavlny, plavky, deky a krmící oblečky Pop-in, limitované edice Manduc a mnoho dalšího.

Napsat komentář