Týden opravdových plen 2015

V týdnu od 20. do 26. dubna 2015 se uskuteční Týden opravdových plen (TOP). Moc se na něj těším a doufám, že i tento rok pro nás výrobci, prodejci a příznivci látkových plen připraví pestrou nabídku přednášek, seminářů, soutěží a slev. Dle reakcí na Internetu byli někteří prodejci zaskočeni obrovskou odezvou, která loňský TOP provázela. Tito prodejci se pak z hromady objednávek vyhrabávali téměř několik měsíců. Budou v tomto roce na jarní lavinu lépe připraveni?

Řekla bych, že naše látková výbava je opravdu nadstandardní, ale jak se znám, zajisté nedokážu odolat, abych nepořídila nový kousek na testování. Čas pádí, testeři odrůstají.

Týden opravdových plen je v České republice spojený se soutěží Látková plena roku. V předchozích ročnících získala titul Látková plena roku plenka od českého výrobce Anavy. Minulý rok nastala změna a na první příčku vyneslo hlasování plenku od české firmy Bamboolik. A co v roce 2015? Anavy? Bamboolik? Jiný český výrobce? Dovezená plenka z ciziny?

Týden opravdových plen je celosvětovou akcí. Česká republika se v rámci minulého ročníku TOP pokusila o vytvoření rekordu v současném přebalení do látkových plen. Rekord se podařil. Celkem 35 dospělých přebalilo v jednu chvíli 36 dětí do látkových plen. Je pravděpodobné, že přebalujicích rodičů i přebalovaných dětí bylo mnohem více, avšak nebyli ve správný okamžik na potřebném místě. Źeby letos? 😉

Čerstvé a obsáhlejší informace o českém Týdnu opravdových plen 2015 hledejte na webu TÝDEN OPRAVDOVÝCH PLEN. Na uvedených stránkách najdete v tuto chvíli ještě informace o akcích, které se uskutečnily při minulém ročníku. Lépe si tedy uděláte představu o tom, co TOP je. Pokud si o TOP chcete počíst cizojazyčně, pak zamiřte třeba na REAL NAPPY WEEK.

 

Napsat komentář