Simona Pechová uvádí „Yháček a Suché dupky“

Sbírám čelist ze země, vracím ji do temporomandibulárního kloubu a představuji vám zapálenou látkařku, návrhářku, překladatelku, majitelku e-shopu Suché dupky a nejšťastnější mámu.

Simona Pechová s dcerou
Simona Pechová s dcerou

Přeji jí i nám, ať je druhátko stejně pohodové jako prvňátko, ať může v klidné domácí atmosféře rozvíjet kariéru podnikatelky!

Seznamte se s paní Simonou Pechovou.

Kreativec

Před narozením dcery jsem studovala VŠ, nejdříve bakalářský program Ruština ve sféře podnikání, poté program magisterský – Ruština pro překladatelskou praxi. Byly to docela úzce zaměřené obory, takže jsem nevěřila, že seženu práci v oboru. Kupodivu se zadařilo a já hned týden po státnicích nastoupila do lázní v Klimkovicích jako delegát pro ruskou klientelu. Ale ten kdo mi plánoval cesty osudu byl zřejmě velmi kreativní. Dva týdny po nástupu do práce jsem totiž otěhotněla. Má lázeňská kariéra tedy trvala necelý půlrok.

Zmatená jako lesní včela

Dcera byla už od narození naprosto bezproblémové a šťastné dítko, takže jsem byla ta nejšťastnější máma. Jen každodenní procházky v parku mně nějak přestaly naplňovat, a tak jsem začala přemýšlet co dál. A protože jsem byla nadšená „látkařka“, rozhodla jsem se otevřít si obchůdek s látkovými plenami. Živě si pamatuji, jak jsem v těhotenství celé týdny studovala vše ohledně látkovací výbavičky, a stejně jsem byla zmatená jako lesní včela.

Yháček Jednovelikostní Kalhotkovka na snappi sponku
Yháček Jednovelikostní Kalhotkovka na snappi sponku

Tenkrát by mi moc pomohlo to, co provozuji dnes – místo, kde si člověk může osahat všechny typy plen, poradit se, posbírat zkušenosti a případně i nakoupit a neutrácet tak za poštovné. A tak vznikl obchůdek suchédupky.cz. Ale co čert nechtěl, pár měsíců po rozjezdu mé nové kariéry, kterou jsem mimochodem krásně zvládala i s dcerou v náručí, jsem zjistila, že čekáme další neplánovaný přírůstek do rodiny. Slovo „pestré“ myslím přesně vystihuje poslední roky mého života. Dcera dnes slaví rok a za čtyři měsíce je tady další poklad, na který se moc těšíme a jehož zadeček samozřejmě budou také zdobit látkové plenky!

Yháček

Naše látkovací výbavička prodělávala změny v závislosti na potřebách Amálky. Zpočátku jsem přebalovala neustále. Dcera měla pořád mokré oblečení, a i když se na novorozence doporučují čtvercové pleny, nám nesedly vůbec. Našla jsem si tedy cestu ke kalhotkovým plenám. Jedinou nevýhodou byl velký zadeček, kvůli kterému jsem musela shánět speciální oblečení nebo dávat věci minimálně o číslo větší. A to byl možná důvod, proč vznikla značka Yháček.

Chtěla jsem si vyzkoušet navrhovat věcičky podle mých představ, ale za strojem jsem sama nikdy neseděla. Proto jsem našla šikovnou švadlenku, která zhmotňuje mé představy.

Yháček Pytel na pleny
Yháček Pytel na pleny

A protože i maminky v mém okolí byly s věcičkami od Yháčka spokojené, rozhodli jsme se jít „s kůží na trh“. Maminky zkoušejí a produkty si chválí, což nás hrozně těší a v podstatě je to takový náš hnací motor.

Ale Yháček rozhodně není jediná značka, kterou prezentujeme, maminkám nabízíme a doporučujeme. Mezi další oblíbené a často kupované plenkové značky na suchých dupkách jsou mimo jiné Petit lulu, Katyv baby, Bamboolik, Unuo, Anavy a další.

Desítky nápadů

Náš obchůdek zatím není největší v republice, sortiment ale neustále rozšiřujeme a máme v hlavě desítky nápadů a připravených dodavatelů. Zatím se zaměřujeme hlavně na české látkové pleny a potřeby pro kvalitní a bezpečné nošení dětí. Nabídku plen ale rozšíříme i o pár osvědčených zahraničních značek, jako Blueberry, Rumparooz, doplníme i Libštátské pleny, jejichž kvalita je, co se týče čtvercových plen, zatím nepřekonaná. Plánujeme také zařazení oblíbené Bachovy terapie a mnoho dalšího.

Neustále se také rozšiřuje nabídka oblečení a doplňků pro děti, plánujeme zařazení funkčních oblečků pro nosící maminky a nošená miminka. Nebráníme se podnětům zákazníků a uvítáme nápady na to, co do sortimentu přidat, aby v našem obchůdku bylo maximum ze seznamu nezbytností těhulek, látkujících i nosících maminek.

Yháček Tepláčky
Yháček Tepláčky

V průběhu roku chystáme slevové akce a speciální nabídky s dárečky k nákupu, či poštovné zdarma.

Dupa

A protože jsem se již setkala s nepochopením názvu našeho e-shopu www.suchedupky.cz, tak bych ho ráda objasnila. U nás na Moravě a ve Slezsku slovo dupka neznamená nic hanlivého, urážlivého či pobuřujícího. Říká se tak zadečku miminka a v našem kraji je ono slůvko používáno velmi často a chápáno jako velmi milé označení dětské prdelky. 🙂

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář