Petra Sýkorová: „Látkové pleny pro mě byly jasná volba.“

Dnes se nám představí GaGa´s pleny®. Tipněte si, měla maminka, která stojí za značkou GaGa´s pleny®, jednoduchou cestu k látkovým plenám, nebo se setkala s nepochopením okolí. 😉

Petra Sykorova
Petra Sýkorová

Seznamte se s paní Petrou Sýkorovou

Zrod GaGa´s plen®

Již před otěhotněním jsem byla rozhodnutá používat látkové pleny. Svému okolí jsem připadala jako blázen. Protože mám vystudovanou ekologii, byla jsem si vědoma dopadu jednorázových plen na životní prostředí. Látkové pleny pro mě byly jasná volba. V začátcích jsem vyzkoušela mnoho značek a druhů. Paradoxem bylo, že nejjednodušší systémy byly poměrně drahé. To mě přivedlo na myšlenku vzniku vlastní značky. Vše co mi u různých plen vyhovovalo, jsem se snažila soustředit do jedné, a tak postupně začaly vznikat GaGa’s pleny®.

Jednoduchost a finanční dostupnost

Hlavním cílem je přiblížit maminkám jednoduchost látkových plen a také jejich finanční dostupnost. I pohodlné maminky mohou používat látkové pleny a neutratit přitom hromadu peněz. Naše výrobky si navrhujeme sami. Za pomoci testujících maminek je podle jejich návrhů a připomínek uvádíme do finální podoby k prodeji. Právě bylo dokončeno testování kalhotkové pleny a dle přání testujících maminek nyní připravujeme konečnou podobu této pleny, která bude letos nově v prodeji. Mezi nejoblíbenější výrobky patří pleny vše v jednom, které jsou velmi jednoduché  a díky propracovanému systému patentek a nastavitelných gumiček i velmi variabilní. Tento druh pleny se ve své kategorii umístil letos na 3. místě v anketě Plena roku 2015, což považujeme za velký úspěch.

GaGa’s pleny®
GaGa’s pleny®

Vztah k zákazníkovi

Našim zákazníkům se snažíme vycházet vstříc a jejich rady i připomínky si bereme k srdci. Většina nově zaváděného zboží je právě na základě přání našich zákaznic. Vztah k zákazníkovi považujeme za jednu z nejdůležitějších věcí, a tak se s námi mohou maminky kdykoliv o čemkoliv poradit.

Za největší prozatímní úspěch považujeme pozvání do pořadu Sama doma , kde jsme naše výrobky názorně předvedli a přiblížili tak maminkám jednoduchost látkových plen.

Snažíme se dostat látkové pleny více do povědomí maminek, na čemž spolupracujeme s mateřskými centry, webovými portály a pravidelně podporujeme Dobročinný bazar pro rodiny s dětmi. Již druhým rokem jsme partnery akcí S kočárkem Prahou a Závody kočárků. Rádi podporujeme akce, které mají dobrou myšlenku.

Náš sortiment nezahrnuje pouze látkové pleny. Najdete u nás praktické velké přebalovací podložky, nepromokavé pytlíky, tréninkové kalhotky, dámské látkové vložky apod. Poslední novinkou uvedenou na trh je maminkami navržená dlouhá vkládací bambusová plena. V dohledné době uvedeme do prodeje výše zmíněnou kalhotkovou plenu.

 

Napsat komentář