Kde se píše

Vlastní zkušenost je k nezaplacení, není však zcela od věci přečíst si něco o zkušenostech jiných.  Uvádím odkazy na články, které vám mohou pomoci, abyste se rychleji zorientovali v široké nabídce věcí souvisejících s používáním látkových plen.

Stručně, jasně, přehledně o látkování od Helulely. Přehled jednotlivých typů plen doplněný obrázky, to je Látkovací teorie v kostce. Doporučuji nezapomenout na video na konci článku. Jak by mohla vypadat počáteční látkovací výbava a kolik za ni zaplatíte? Odpověď na tuto otázku možná najdete v článku Sestavujeme látkovou výbavičku . Jen doplním, že čč je zkratka pro české čtverce, neboli „klasické bílé vyvařovací žehlicí pleny“.

Vše o látkových plenkách = mnoho názorných fotografií, výstižné popisy. Přehledný úvod do látkování od iKarkulky.

Tereza ve svém článku Rady a tipy začínajícím látkařkám zmiňuje záludnosti a vyvrací mýty, se kterými se při používání látkových plen můžete setkat.

Odkaz O látkových plínkách vás zavede na stránky, na kterých nalezenete hned několik článků na téma látkování. Články obsahují i praktické postupy, například výrobu mýdlového slizu či lanolinování vlňáčků. Autorem článků je Jitu.

Ve výčtu nesmí chybět látkařská informační klasika LatkovePleny.cz

Nové stránky latkovepleny.info od Brány k dětem.

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. A stejné je to i s látkovými plenami. Negativní zkušenost popisuje pajule v článku na Modrém koníkovi Látkování od desíti k pěti aneb nenechte se zlákat designem a tím, že jiní to dokážou, tak proč né já??? . Článek je dostupný jen přihlášeným na Modrém koníkovi.